www.cvonline.hu
Raktári adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4042)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 999590
lejárt

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk 2 műszakos munkavégzésre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktári adminisztrátor

Feladatok:

- SAP rendszerben az készletmozgások rögzítése, kezelése
- Raktári készletek ellenőrzése fizikailag, illetve a rendszerben
- Raktárba érkező és kimenő anyagok dokumentumainak ellenőrzése, kezelése
- Táblázatkezelés és adminisztráció
- EKÁER felület kezelése
- Gépkocsivezetőkkel illetve vállalatcsoporthoz tartozó kollégákkal kapcsolattartás

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Raktári, vagy logisztikai adminisztrációban szerzett tapasztalat
- Aktív, gyakorlati szintű számítástechnikai ismeret
- 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:
- SAP ismeret
- Angol nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes bérezés
- Ingyenes céges buszjáratok
- Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
- Természetbeni juttatás

Munkavégzés helye:
- Márkó - a munkahelyre történő utazás céges buszjárattal biztosított Veszprémből

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.