www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor - Dunakeszi

  • A hirdetés 183 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktári adminisztrátor

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi, Pallag u. 43. ahová műszakonként ingyenes buszjáratot biztosítunk Budapestről

Feladatok:

  • Számlák, szállítólevelek készítése
  • A szállítmányok elszámoltatásának indítása
  • Kiszedési naplók generálása a vállalatirányítási rendszerből
  • Futárcégekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Csomagoló- és egyéb raktári segédanyagok rendelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Raktárosi és adminisztratív tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások
  • Támogató csapat
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábbi email címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel a pontos munkakört.

Helyek Dunakeszi (Dunakeszi, Pallag u. 43, 2120 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő