www.cvonline.hu

Raktári adminisztrátor - Dunakeszi

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1200 fős csapat, 170 márkás termékportfólió jellemzi.

Raktári adminisztrátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Számlák, szállítólevelek és CMR készítése.
  • A szállítmányok elszámoltatásának indítása.
  • Kiszedési naplók generálása a vállalatirányítási rendszerből.
  • Futárcégekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.
  • EKÁER ügyintézés.
  • Csomagoló- és egyéb raktári segédanyagok rendelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Minimum 1 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat.
  • Erkölcsi bizonyítvány.
  • Két műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Terhelhetőség.
  • Monotónia tűrés.
  • Autóalkatrész kereskedelemben szerzett raktárosi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábbi email címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel a pontos munkakört.

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő