www.cvonline.hu

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR (6968)

  • A hirdetés 959 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Raktári adminisztrátor
(Inventory Control Coordinator)

Elvárások:
•Érettségi
•Társalgási szintű angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:
•A napi készletellenőrzési folyamat lebonyolítása
•Felesleges készletek selejtezésének ellenőrzése
•Leltározás előkészítése, leltározásban való részvétel
•Heti és havi jelentések készítése

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség
•Tiszta, igényes munkakörnyezet
•Céges buszok Üllő, Monor és Albertirsa vonalában

Munkavégzés helye:
•Gyál

Munkarend:
•Heti 40 óra hétfőtől péntekig

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR”.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857