www.cvonline.hu

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR (6736)

  • A hirdetés 891 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég, megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:
Raktári adminisztrátor
(Inventory Control Coordinator)

Feladatok:
•A napi készletellenőrzési folyamat lebonyolítása
•Felesleges készletek selejtezésének ellenőrzése
•Leltározás előkészítése, leltározásban való részvétel
•Heti és havi jelentések készítése

Elvárások:
•Érettségi
•Társalgási szintű angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
•Gyál

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség
•Tiszta, igényes munkakörnyezet
•Céges buszok Üllő, Monor és Albertirsa vonalában, valamint Örkény, Dabas és Inárcs irányában

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48