www.cvonline.hu

Raktári Adminisztrációs Munkatárs

  • A hirdetés 639 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Raktári adminisztrációs munkatársat

(éjszakai műszakba)

keresünk.

Feladatok:

  • járatok érkeztetése, dokumentálása
  • fuvarlevelek nyomtatása, szétosztása a kiszállítóknak
  • visszáruk dokumentálása, raklapnyilvántartás, vezetése, számlázás feladatok
  • napi statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • adminisztrációs tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • raktári adminisztratív munkában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előny
  • jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • nagyfokú pontosság

 Előny :

  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • raktári adminisztratív munkában szerzett 1-2 éves tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül. A tárgy rovatba kérjük feltüntetni: „éjszakai raktári adminisztrátor

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő