www.cvonline.hu

Raktári adminisztrációs csoportvezető

Régió: Pest
Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.01.
Hirdetés azonosító: 978594

Logisztikai szektorban működő multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat raktári adminisztrációs csoportvezető munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- raktári tevékenység szervezése és irányítása
- zökkenőmentes munkamenet biztosítása, az ügyfelek elvárásainak figyelembevételével
- kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és angol nyelven, szóban és írásban egyaránt
- 4-6 fős adminisztrációs csapat irányítása
- raktári rend betartása és betartatása
- raktárkészlet karbantartása
- riportálás a kövzetlen felettese felé

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség, érettségi
- legalább közéfokú angol nyelvtudás
- logisztikában/raktározásban és/vagy csoportvezetésben szerzett munkatapasztalat
- magabiztos felhasználói szintű számítógép ismeretek (Word és Excel tudás elengedhetetlen)
- agilis személyiség
- jó szervezői és kommunikációs készség
- dinamikus, aktív személyiség
- büntetlen előélet

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
- szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
- a 7. hónaptól béren kívüli juttatások
- munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Üllő

Céges autóbusz Budapestről térítésmentesen igénybe vehető.

Munkarend: H-P 8:00-16:30

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a