Raktári adminisztrációra keresünk diákot (Referenciaszám: PJ4813)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1072180

Raktári adminisztrációra keresünk diákot

Feladatok:

- Termékek címkézése, pakolása
- Adminisztrációs feladatok ellátása, adatrögzítés

Elvárások:

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Megbízhatóság

Amit kínálunk:

- Nyári munkalehetőség
- Kiemelt bérezés

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.