www.cvonline.hu

Raktári adatrögzítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1235904
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!
Vezető logisztikai cégünk részére, a TNT-hez keresünk diák munkavállalókat raktári adminisztrásciós munkakörre tanulmányokhoz igazítható rugalmas munkaidőben.

Feladatok:

  • szkennelés
  • számítógépes bekönyvelés
  • kisebb dobozok pakolása, rendezése a raktárban

Elvárások:

  • Nappal tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Szakterületnek megfelelő munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

Munkaidő:

 Hétfő és péntek között heti 2-3 alkalommal délután 16.00-20.00-ig

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy küldd el a fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Ne felejtsd el beleírni a tárgyba, hogy "raktári adatrögzítés"!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest