Raktárgazdálkodási és számítástechnikai adatkezelő munkakörbe

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Raktárgazdálkodási és

számítástechnikai adatkezelő

munkakörbe

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Raktározási adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása, raktári program kezelése (készletmozgások dokumentálása, bevételezés, kiadás, szállítólevelek, teljesítés igazolások készítése és nyilvántartása).

Készletgazdálkodás és készletszint optimalizálás. Elszámolások és utókalkulációk, kimutatások készítése. Anyagbeszerzéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés (műszaki és ár kontroll, megrendelés lebonyolítása). Áru átvétel (mennyiségi és minőségi ellenőrzés). Anyagmozgatás.

Raktári rend fenntartása. Részvétel a leltározásban.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség (műszaki vagy raktárgazdálkodási)
  • Excel rutinos kezelése
  • B kat. jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • precizitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Építőipari, épületgépészeti, üzletberendezési témakör ismerete
  • Raktározási program ismerete
  • Gépírás
  • Angol vagy német nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkakör.
  • Stabil díjazás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XVII. kerület

Magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő