www.cvonline.hu

Raktár vezető és raktáros

  • A hirdetés 1152 napja lejárt

Műanyag nyílászárókat gyártó cég 1 fő Raktár vezetőt és 1 fő Raktárost keres százhalombattai telephelyére azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkör kezelése és kiszolgálása
  • áru mozgatás kézzel és targoncával
  • az üzem alapanyaggal való kiszolgálása
  • áru-készlet nyilvántartás vezetése
  • alapanyag fogyás figyelése és rendelés leadása a beszerzési osztály felé
  • különböző adminisztrációs feladatok ellátása

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és kifejező készség
  • rakodási és szállítmányozási gyakorlat
  • felhasználói számítógépes tapasztalat

Követelmény:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • minimum középfokú végzettség
  • kitűnő egészségi állapot és fizikum

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil, fiatalos, jó hangulatú, munkahely, versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Kérjük a fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a lent megadott e-mail címre küldjék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő