www.cvonline.hu

Rakodógép Kezelő

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a STRABAG Általános Építő Kft. közlekedésépítési területére, közép-dunántúli régióban történő munkavégzéssel

(Job-ID: HU-2016-018198)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • útépítési munkák során szükséges gépek kezelése, karbantartása,
  • javítási munkálatokban való részvétel,
  • rakodógép kezelése,
  • aktív részvétel a brigád munkájában.

Elvárások:

  • nehézgép-kezelői jogosítvány,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés, precizitás,
  • felelősségtudat.

Előny:

  • építőipari végzettség,
  • forgó-kotrón és csúszó kormányzású rakodógépen, úthengeren szerzett tapasztalat,
  • szakmai tapasztalat.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat:

STRABAG Általános Építő Kft.
Főrhész Gábor
Tel.: +36 30 677 03 77
Link megjelenítése" target="_blank"> Link megjelenítése

Helyek Fejér
Komárom-Esztergom
Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő