www.cvonline.hu

Rakodógép kezelő

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1059168

Gabonatároló és logisztikai területen tevékenykedő Partnerünk részére keresünk Rakodógép kezelő munkatársat, 2 műszakos munkarendbe.
Feladatok:

  • - A telepre be és kiszállítást végző járművek rakományának raktárba történő átvétele
  • - Üres járművek rakodása a raktáros és a műszakvezető utasításainak megfelelően
  • - A műszak átvétele és átadása a vonatkozó dokumentumok alapján

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • 4511-es gépcsoport kezelésére jogosító bizonyítvány

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem

Előnyök:
  • 1111-es gépcsoport kezelésére jogosító bizonyítvány

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezés az alábbi e-mail címen: [e-mail]

  • Amennyiben megfelel a fenti feltételeknek, várjuk önéletrajzát a megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Gyomaendrőd

Kategória
Egyéb
Régió
Békés