www.cvonline.hu
Rakodógép kezelő (Referenciaszám: PJ2967)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.19.
Jelentkezési határidő: 2014.07.05.
Hirdetés azonosító: 824526
lejárt

Magyarország piacvezető takarmánygyártó vállalatának csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

RAKODÓGÉP KEZELŐ

Feladatok:
- Az üzem anyagellátásának folyamatos biztosítása
- A beérkező alapanyagok felhalmozása rakodógép segítségével
- A tárolt raktárkészlet mennyiségének és minőségének figyelemmel kísérése
- A munkavégzésre használt rakodógép műszaki állapotának figyelemmel kísérése és a szükséges karbantartások elvégzése

Elvárások:
- Könnyű és nehézgépkezelői végzettség
- Minimum 2-3 éves rakodógép kezelői gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Több műszakos munkarend vállalása
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- Műszakpótlék
- Stabil, biztos vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.