www.cvonline.hu

Rakodó

  • A hirdetés 518 napja lejárt

Várjuk megbízható munkatársak jelentkezését a légi közlekedési iparágban vezető szerepet betöltő partnercégünkhöz az alábbi pozícióra:

Rakodó

Feladatok:

  • Kézi illetve gépi anyagmozgatás

  • Áruk előírás szerinti rögzítése

  • A munkavégzéshez szükséges eszköz, anyagkészlet figyelemmel kísérése

  • Eszközök, járművek vezetése, az eszközök, járművek műszaki állapotának ellenőrzése használat előtt

  • A közlekedési bóják kihelyezése illetve összegyűjtése

  • Energiaátalakító-berendezések kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Targoncavezetői engedély

  • B kategóriás jogosítvány

  • Terhelhetőség és jó állóképesség

  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

  • Műszakrend: több műszak

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix bérezés + teljesítmény bónusz + hűség bónusz

  • nemzetközi modern munkahely, barátságos munkahelyi légkör

  • bejelentett munkaviszony

Várjuk részmunkaidőben dolgozni vágyó álláskeresők jelentkezését is!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a+36 20/ 227 4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014