www.cvonline.hu

Rakodó - Németország, München

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.10.25.
Hirdetés azonosító: 1040186

Németországi partnerünk részére keresünk munkatársakat Rakodó pozícióba Lipcsébe.

Feladatok:

- Ki- és bepakolás a repülőkre
- Csomagok, rakomány, posta szállítása a reptéren belül
- Szállító- és rakodóeszközök készenlétbe helyezése
- Együttműködés a rakodási folyamat más állomásaival

Elvárások:

-B kategóriás jogosítvány
- Minimum középfokú német nyelvtudás, a képzések német nyelven folynak
- Büntetlen előélet
- Folyamatos munkarendben való munkavégzésre

Amit kínálunk:

- Előre megszabott beosztás
- 6 hetes intenzív tréning (elmélet és gyakorlat)
- Ingyen parkolás a reptéren
- Bérezés: 10,55 EUR/óra
- Teljesítmény alapú bónusz
- Továbbfejlődési lehetőségek
- Kezdő lakhatási támogatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján