www.cvonline.hu
Rakodó munkás (Referenciaszám: PJ4560)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.08.05.
Jelentkezési határidő: 2016.08.10.
Hirdetés azonosító: 1047189
lejárt

Felületkezeléssel, felületvédelemmel foglalkozó győri partnercégünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

RAKODÓ MUNKÁS

Feladatok:
- Alkatrészek csiszolása
- Alkatrészek függesztésekre való felrakása, majd leszedése
- Felületkezelésben való részvétel
- Alkatrészek csomagolása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Megbízhatóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Egyműszakos munkarend (06:00-14:00)
- Családias munkahelyi légkör
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.