www.cvonline.hu

Rakodó munkás - Németország (Referenciaszám: CSV-1715)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1079261

Feladatok:

  • Bútorok előkészítése, szerelése szállítmányozásra
  • Rakodó munka
  • Nehéz fizikai munka

Elvárások:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás (feladatok, utasítások megértése)
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szállás biztosítása kulturált, modern apartmanokban
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres folyamatos, bejelentett munkavégzésre raktáros munkatársakat németországi munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a korábban megadott email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1715-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám:5448/2008)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)