www.cvonline.hu

Rakodó és eszközkezelő

  • Frissítve 5 napja

Szeretnél Németországban dolgozni de nem beszéled jól a német nyelvet?

Velünk a német nyelvet INGYEN megtanulhatod!

Munkaközvetítés közvetítői díj nélkül!

Keresünk a müncheni repülőtérre:
Rakodó és eszközkezelő munkatársakat

Amit Partnerünk nyújt:

  • Németnyelv tanfolyam térítésmentesen
  • Teljesítményorientált versenyképes munkabér, munkaszerződésben fixált órabér:
  • 10,55 €, plusz pótlékok és egyéb juttatások.
  • Változatos tevékenység, mozgalmas repülőtéri környezetben
  • Betanítás és előrelépés lehetősége mellett, határozattlan időre szóló munkaszerződés
  • Szállás szükség szerint megoldható

Elvárások:

  • Minimum alapfokú németnyelv-tudás szükséges
  • Aktuális fényképes önéletrajz
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság
  • Fizikai terhelhetőség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi

Fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre kérjük elküldeni.

Munkavégzés helye München
Kategória Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld
Egyéb hasonló állások Önnek
Lakatos és lakatos segéd

P.I.N. Personal GmbH

Lakatos és lakatos segéd munkakör Németül beszé...

Helyszíni szerelő/ szerelésvezető/ szerelőcsapat

Megaholz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Budapesti székhelyű Belsőépítészettel és Üzle...

Gépkocsivezető

Multiszint Kft.

Budapesti telephelyű cégünk, nemzetközi gyakorl...