www.cvonline.hu

RAKODÁS IRÁNYÍTÓ (CARGO FOREMAN)

  • A hirdetés 322 napja lejárt

A Çelebi Ground Handling Hungary Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér területére:

RAKODÁS IRÁNYÍTÓ

(CARGO FOREMAN)

A munkakör által ellátandó feladatok:

  • Raktári beosztottak munkájának irányítása, illetve ellenőrzése, beosztásuk tervezése.
  • Ügyfelekkel, légitársaságok képviselőivel való kapcsolattartás - import és export légi áruk érkeztetésével és indításával kapcsolatos reklamációk kezelése.
  • Eszközök, berendezések, járművek és bérlemény tisztaságának, állapotának ellenőrzése, karbantartási munkálatok szervezése.
  • Együttműködés a társosztályokkal (HR, beszerzés, logisztika, IT).
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, jelentések készítése.
  • Beosztottak motiválása, kitűzött hatékonysági és teljesítmény adatok elérése.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Középfokú végzettség.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Hatékony kommunikációs, koordinációs képesség.
  • Ügyfélközpontú szemlélet.
  • B kategóriás jogosítvány.

Érdeklődés esetén a jelentkezéseket a „Ref: 0015/2016” jelöléssel az alábbi e-mail címre szíveskedjenek küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő