www.cvonline.hu
Rakátáros - Targoncás - Tatabánya (Referenciaszám: PJ4168)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.21.
Jelentkezési határidő: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1010727
lejárt

Tatabányai partnercégünk részére keresünk munkatársakat szálláslehetőséggel az alábbi munkakörbe:

Raktáros - Targoncás

Feladatok:

  • A munkautasításoknak és folyamatleírásoknak megfelelően elvégzi a beérkezetett tételek tárhelyre tárolását, kitárolását, tárhelyek közötti áthelyezéseket
  • Napi és időszakos leltári feladatok ellátása
  • Emelőgépek, targoncák használata
  • Vállalatirányítási rendszer használata, tranzakciók, adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány, OKJ bizonyítvány
  • Középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Raktári tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörű és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Utazástámogatás, céges járat
  • Távoli munkavállalók részére szállást biztosítunk

Utazástámogatás, céges járat

Munkavégzés helye:
- Tatabánya

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

  • Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.