www.cvonline.hu

Rajzoló, autocad szerkesztő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 820907
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton és Te is azok egyike lehetsz, akinek a tanulmányait is támogatjuk.
Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal szegedi partnercégünk részére keresünk Rajzoló, autocad szerkesztő diákmunkatársat!

Feladatok:

  • Távközlési, tervezési feladatokhoz kapcsolódó rajzolási, szerkesztési feladatok, autocad formátumban
  • Esetenként helyszíni felmérés alaptérkép alapján

Munkaidő: heti 20 óra, melyet egyéni egyeztetés alapján hétfőtől-péntekig lehet ledolgozni.

Elvárások:

  • aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • folyamatban lévő műszaki vagy mérnöki tanulmányok
  • autocad ismeretek
  • aktuális önéletrajz feltöltése
  • szegedi tartózkodás

Előnyt jelent:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Jó tapasztalatszerzési lehetőség
  • A tanulmányokhoz szükséges kötelező gyakorlat megszerzése

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá a honlapunkon történő Link megjelenítése után. Kérjük, hogy aktuális önéletrajzot tölts fel és frissítsd a ráérésed az oldalon.

Ha a hirdetés érdekelheti ismerőseidet is, kérünk a "Megosztás" gomb segítségével ajánld a figyelmükbe a munkalehetőséget!