www.cvonline.hu
Ragasztási specialista
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.02.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.
Hirdetés azonosító: 982478
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

A sikeres pályázó főbb feladatai:

  • Ragasztórobot és kézi ragasztó berendezések műszaki felügyelete és karbantartása, programozása
  • Ragasztási folyamatok paramétereinek meghatározása, felügyelete
  • Ragasztó berendezések paramétereinek meghatározása, beállítása
  • Ragasztási paraméterek meghatározása, a tapadásszilárdság ellenőrzése, vizsgálata
  • Ragasztó anyagok paramétereinek felügyelete, a ragasztás megbízhatóságának ellenőrzése
  • Ragasztó anyagok felhasználásának nyomonkövetése, minőségi jellemzők figyelése
  • A ragasztási kötések vizsgálata, kötésszilárdság és egyéb jellemzők ellenőrzése
  • Felület előkészítés felügyelete
  • A ragasztás során képződő hulladékok kezelésének felügyelete
  • Munka- és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása
  • A minőségirányítással kapcsolatos, valamint technológiai munkautasítások, eljárás utasítások készítése, vezetése, felügyelete a ragasztásra vonatkozóan

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy vegyipari)
  • Járműiparban, járműalkatrész gyártásban szerzett néhány éves tapasztalat
  • Strukturális ragasztási ismeretek
  • Nyitottság programnyelvek elsajátításához
  • CAD/CAM ismeretek
  • Angol nyelv (kommunikációs szint)
  • Jó kommunikációs készség (tudás és ismeretanyag átadásához)

Előnyt jelent:

  • Ragasztási technológiák terén szerzett minősítés (DIN 6701)
  • FANUC robotprogramozásban szerzett ismeret
  • Vegyianyag kezelői szakvizsga
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.