www.cvonline.hu

Ragasztási specialista-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1340)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.02.
Hirdetés azonosító: 982925

Feladatok:

  • Ragasztórobot és kézi ragasztó-berendezések műszaki felügyelete (beállítás, karbantartás, programozás)
  • Ragasztási folyamatok meghatározása, monitorozása
  • Ragasztóanyagok paramétereinek, a ragasztás megbízhatóságának ellenőrzése
  • A ragasztóanyag felhasználás nyomon követése, a minőségi elvárások biztosítása
  • A ragasztási kötések vizsgálata, kötésszilárdság és egyéb jellemzők ellenőrzése
  • Felület előkészítés felügyelete
  • A ragasztás során képződő hulladékok kezelése
  • Munka- és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása
  • Minőségellenőrzési, technológiai munkautasítások, eljárás utasítások készítése, vezetése, napra készen tartása a ragasztásra vonatkozóan

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Ragasztási technológiák terén szerzett szakmai tapasztalat, ragasztóüzemi tapasztalat előny (DIN 6701)
  • Strukturális ragasztási ismeretek
  • Járműiparban, járműalkatrész gyártásban szerzett néhány éves tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • CAD/CAM ismeretek
  • FANUC robotprogramozásban szerzett ismeretek előnyt jelentenek
  • Nyitottság programnyelvek elsajátításához
  • Jó kommunikációs készség (tudás, ismeretanyag átadásához)
  • Vegyi anyag kezelői szakvizsga előny
  • Tűzvédelmi szakvizsga előny

A munkáltató ajánlata:

  • Motiváló bérezés, széles körű béren kívüli juttatások!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1340-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő