www.cvonline.hu
Ragasztási specialista (Referenciaszám: PJ3949)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 982585
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ragasztási specialista

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Ragasztórobot és kézi ragasztó berendezések műszaki felügyelete és karbantartása, programozása
- Ragasztási folyamatok paramétereinek meghatározása, felügyelete
- Ragasztó berendezések paramétereinek meghatározása, beállítása
- Ragasztási paraméterek meghatározása, a tapadásszilárdság ellenőrzése, vizsgálata
- Ragasztó anyagok paramétereinek felügyelete, a ragasztás megbízhatóságának ellenőrzése
- Ragasztó anyagok felhasználásának nyomonkövetése, minőségi jellemzők figyelése
- A ragasztási kötések vizsgálata, kötésszilárdság és egyéb jellemzők ellenőrzése
- Felület előkészítés felügyelete
- A ragasztás során képződő hulladékok kezelésének felügyelete
- Munka- és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása
- A minőségirányítással kapcsolatos, valamint technológiai munkautasítások, eljárás utasítások készítése, vezetése, felügyelete a ragasztásra vonatkozóan

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy vegyipari)
- Járműiparban, járműalkatrész gyártásban szerzett néhány éves tapasztalat
- Strukturális ragasztási ismeretek
- Nyitottság programnyelvek elsajátításához
- CAD/CAM ismeretek
- Angol nyelv (kommunikációs szint)
- Jó kommunikációs készség (tudás és ismeretanyag átadásához)

Előnyt jelent:

- Ragasztási technológiák terén szerzett minősítés (DIN 6701)
- FANUC robotprogramozásban szerzett ismeret
- Vegyianyag kezelői szakvizsga
- Tűzvédelmi szakvizsga

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.