www.cvonline.hu
Rácsgyártó-betanított munkás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.02.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078796
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A rácsüzemben található hegesztőgépeken illetve sajtoló gépeken való munkavégzés
  • Automata gépek kiszolgálása, a gépekről kikerülő anyagok rendszerezése, összerakása
  • A pneumatikus és hidraulikus célgépeken történő munkavégzés
  • A munkavégzés folyamán felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
  • A karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Min. 8 általános isk. végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrés
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Ingyenes céges autóbuszjáratok
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Minőségi-mennyiségi bónusz
  • Fizetésen kívüli juttatás

Munkavégzés helye: Marcali

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.