www.cvonline.hu
Qualityi trainee (Referenciaszám: PJ4494)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.04.
Jelentkezési határidő: 2016.06.07.
Hirdetés azonosító: 1041946
lejárt

Győrben működő, élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

QUALITY TRAINEE

Feladatok:
- Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése, scannelése, rendszerezése és archiválása
- Minőségbiztosítási auditokra való felkészülés és az auditokon való részvétel támogatása
- Termékfejlesztés és csomagolásfejlesztés támogatása
- Új berendezések beüzemelésében való közreműködés
- Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, technológiai problémák esetén beavatkozás kezdeményezése
- Labor mérési adatlapok elkészítése
- Mintakészítés

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
- Analitikus, logikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
- Szorgalmas, kitartó munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási rendszer
- Munkába járás támogatása
- Tiszta, rendezett munkahelyi környezet

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.