www.cvonline.hu

Quality team leader

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítás vezetése a relégyártás területén
  • Minőségügyi problémák kezelése, reagálás, elkerülésük (külső, belső reklamációk és hibák esetén)
  • 8D jelentések pontos, egyeztetett határidőre való kitöltése, intézkedések betartatása
  • Különengedélyek írása, aláíratása, vevői OPL-ek előkészítése, intézkedések nyomonkövetése, aktualizálása
  • Minőségügyi problémák esetén azok gyors és hatékony kezelése, standardok létrehozása
  • Standardok és előírások ellenőrzése, betartatása
  • Kapcsolattartás a QMM, PUQ osztályokkal és a CKD alkatrészek szállítóival és a CKD vevőkkel
  • Belső és montageauditok, válogatási akciók, zárolások, gép- és folyamatképességek elvégeztetése, adminisztrációja
  • Minőséggel kapcsolatos adatbázisok, programok használata, karbantartása (KVP, SAP, Wissintra, Q-Stat, PFMEA)
  • QAM rendszer aktualizálása, üzembentartása
  • A termelés minőség szempontú folyamatos javítása
  • Hibaköltség csökkentése
  • Auditorok irányítása, motiválása, kvalifikáció biztosítása
  • Rendszer-, vevői- és belső auditok végrehajtása
  • Külső látogatások esetén gyártósorok bemutatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 releváns vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Magabiztos kommunikáció és kiváló meggyőzőkészség
  • Nagy terhelhetőség, proaktivitás

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol