www.cvonline.hu

Quality Team Leader

Régió: Veszprém

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.07.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1227067

Autóipari multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási Team Leadert Veszprém megyébe.

A Minőségbiztosítási Team Leader legfőbb feladatai:

  • A minőségbiztosítási mérnökök munkájának felügyelete, szakmai irányítása,
  • Új minőségügyi technikák bevezetése,
  • Részvétel a vevői reklamációk kezelésében, az ezzel kapcsolatos teendők irányítása,
  • Vevői auditok megszervezése és lebonyolítása,
  • Minőségbiztosítási adatok riportálása a menedzsment felé,
  • Minőségügyi folyamatok, terület specifikus tréningek szervezése.

A Minőségbiztosítási Team Leader szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Minőségbiztosítás területén szerzett min. 3-5 év tapasztalat (termelési területen),
  • Vezetői tapasztalat (1-2 év),
  • Minőségbiztosítási módszerek és technikák teljeskörű ismerete: PPAP, PDCA, FMEA, 8D,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.