www.cvonline.hu

QUALITY SUPERVISOR (Gyártásfejlesztés, Problémamegoldás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1015100

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Gyártásközi minőségbiztosítás vezetése
  • Gyártásközi fejlesztési programok koordinálása
  • Gyártásközi folyamat problémák feltárása, problémák megelőzése
  • Gyártásközi helyesbítő és megelőző intézkedések koordinálása
  • TOP5 minőségügyi probléma kiválasztása, nyomonkövetése és koordinálása
  • Struktúrált probléma megoldási módszer meghatározása, alkalmazása
  • Vevői és garanciális reklamációk analízise, tesztek elvégzése
  • Termék, folyamat és belső rendszerauditok lebonyolítása
  • Éves ISO TS auditra való felkészülés és annak lebonyolítása
  • Selejtkiértékelés, csökkentésére irányuló ellenintézkedések meghatározása
  • Minőségügyi mutatók kiértékelése, management rendszeres tájékoztatása
  • Minőségügyi oktatások szervezése, lebonyolítása
  • Folyamat- és gép képesség vizsgálat
  • Mérési rendszerek analízise
  • Hatékonyság-elemzés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (műszaki) végzettség
  • Több év, gyártásban szerzett tapasztalat, autóipari előny
  • Angol nyelv tárgyalási szintű használata
  • MS Office, Minitab rutinos használata
  • Problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, felelősségvállalás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás költségszintű támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: QUALITY SUPERVISOR (Gyártásfejlesztés, Problémamegoldás), Vác-Balassagyarmat térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország