www.cvonline.hu

Quality Specialist

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.01.16.

Pozíció leírása / Job description

inamikusan növekvő, nemzetközi gyógyszergyártó partnerünk számára új munkatársat keresünk Quality Specialist pozícióba.

Feladatok:

A termékek GMP követelményeknek való megfelésének biztosítása
Az EMEA támogatás termékeinek felszabadítási terv követése
A szükséges sarzs dokumentáció beszerzése, szükség esetén egyeztetés a beszállítókkal a dokumentációról
A dokumentáció SOP-k szerinti jóváhagyatásának biztosítása
Adatszolgáltatás a Minőségirányítási rendszer felülvizsgálatához
A GMP-vel kapcsolatos rendszerek karbantartásának és a szükséges dokumentációnak a biztosítása
Közreműködés az események és reklamációk kivizsgálásában
A sarzsdokumentáció rendelkezésére állásának biztosítása a Meghatalmazott Személy általi felszabadításra

Elvárások:

Gyógyszerész / élelmiszermérnök / környezetmérnök végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Rátermettség, proaktivitás, dinamikus személyiség
Előny: minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Nemzetközi munkakörnyezet
Versenyképes juttatási csomag
Hosszú távú karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -