www.cvonline.hu

Quality Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.31.
Jelentkezési határidő: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1204882

Minőségbiztosítási specialistát keresünk multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára.Minőségbiztosítási munkatárs biztosítja a minőségbiztosítási rendszerekhez tartozó folyamatok fentartását és müködtetését a helyi szervezeten belül. Legfőbb feladatai  a felszabadítási folyamat támogatása,  QMS folyamatokban való aktív részvétel, folyamatok támogatása, QMS projectekben való részvétel.

Legfőbb Feladatok:

Minőségbiztosítási tevékenységek:
- Felszabadítási dokumentumok előkészítése
- Deviáció nyomonkövetése, riportálása, kivizsgálásokban való részvétel,
- CAPA nyomonkövetése
- Bejövő és kimenő panaszok folyamatának teljes kezelése, a Felelős Személy közreműködésével
- Beérkező minőségi panaszokról negyedéves trendanalízis készítése
- Átcsomagolási tevékenységek nyomon követése, ellenőrzése, a Felelős Személy közreműködésével

Általános minőségbiztosítási tevékenységek:
-Nem megfelelőségek kivizsgálásában való részvétel
-Javító/Megelőző intézkedések kidolgozásában és végrehajtásában való részvétel
-Változtatási eljárásban való részvétel
-Oktatásokban való részvétel
-Panaszok/Mellékhatás bejelentések riportálása, szükség esetén a kivizsgálásban való részvétel.

Felszabadítási dokumentumok időben és megfelelő módon történő előkészítése a Meghatalmazott/Felelős személy számára:
-Felszabadítandó termékek alaki, küllemi vizsgálata
-Szállítási körülmények, hőmérséklet print-out-ok ellenőrzése
-Termékadatok ellenőrzése a jóváhagyott törzskönyvi dokumentumokkal szemben
-Mennyiségi adatok megfelelőségének ellenőrzése
-Viszgálati és Megfelelőségi bizonylatok bekérése, ellenőrzése, letöltése

Legfőbb munkaköri elvárások:
- Gyógyszerész diploma
-1 év gyógyszeripari minőségbiztosítási tapasztalat.
-Folyékony angol nyelvtudás

Amennyiben a hirdetés felkeltett érdeklődését önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.