www.cvonline.hu

Quality specialis

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.31.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1166636

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeripari partnercégünkhöz keresünk minőségügyi területre kollégát. Friss diplomások jelentkezését is várjuk!
• Ellenőrzi a kivizsgálások és CAPA-k határidőre való elkészítését és a CAPA hatékonyság elvégzését.
• Hibakivizsgálásokat végez, beleértve a gyökérokok és CAPA-k azonosítását és bevezetését a Trackwise rendszerben.
• Hibakivizsgálásokat koordinál, mely során információt gyűjt a telephely érintett osztályaitól valamint az érintett szerződéses partnerektől.
• Felülvizsgálja az eltéréseket és CAPA-kat, amely során azonosítja a trendeket.
• A QMS és Quality Council számára adatokat és információt gyűjt.
• A beszállítókkal kapcsolatos minőségügyi reklamációkat kommunikálja a beszállító felé, ellenőrzi a beszállítói kivizsgálásokat és koorinálja a reklamációk határidőre való lezárulását.
• Kulcs-felhasználóként tevékenykedik a Trackwise alkalmazásban. Trackwise oktatásokat tart a felhasználóknak.

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
• Alaposság, magas fokú precizitás
• Felhasználó szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem
Kellemes munkahelyi légkör
Ingyen étkezés
Előrejutási és fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Egyéb hasonló állások Önnek
Quality mérnök

IBIDEN Hungary Kft.

Feladatok: Vevői igények, elvárások értelmezése...
Dunavarsány, Budapest, Pest

Quality Manager

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Teljes quality és EHS rendszer ...
Komárom, Győr, Budaörs

Quality Engineer

Trenkwalder Kft

On behalf of our multinational client we are lo...
Zala