Quality & Process Management Specialist (Supplier Management) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 891169
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • költség-, minőség- és teljesítményriportok kialakítása, implementálása és végrehajtása
  • minőségi eltérések beazonosítása, ezek javítására irányuló lépések bevezetése annak érdekében, hogy biztosítsuk vagy javítsuk a nemzetközi beszállítók folyamatait és az általuk nyújtott szolgáltatás minőségét
  • ellenőrzi és nyomonköveti a keretrendszerek és a célfolyamatok implementálását/használatát, illetve a minőség-/költségfejlesztési intézkedéseket
  • nemzetközi szolgáltatókkal kapcsolatos Quality és Business Review-k végrehajtása
  • költséghatékonysági potenciálok feltárása
  • összetett, központi folyamatok bevezetése és javítása, több területet átfogó minőségjavító lehetőségek beazonosítása egy globális környezetben
  • Folyamatokkal, minőséggel és költségekkel kapcsolatos szabályzatok és koncepciók meghatározása, elemzése, fejlesztése és leegyeztetése, melyek a folyamatok és költségek teljesítményének növelését, a minőségbiztosítást és a minőségi teljesítések továbbfejlesztését szolgálják
  • egy komplex feladatkörben szabályzások, tervezetek és szükségfolyamatokat dolgoz ki
  • egész vállalatra érvényes standardok, eljárások és a minőség és teljesítmény hatékony irányítását célzó irányelvek kifejlesztése és leegyeztetése, a minőség és a teljesítmény hatékony irányításának érdekében (költségek, minőség, mennyiségek, projektek, szolgáltatások)

Elvárások

  • Microsoft Office programok alapos ismerete (MS Excel, Access, PowerPoint, Word)
  • Projekt menedzsment alapismeretek
  • ITIL ismeretek
  • Csapatjátékos / kommunikativitás
  • Kezdeményező / proaktivitás az új feladatok terén
  • Mobilitás, rövid távú kiküldetés külföldön (Németországban)
  • B2-es német nyelvtudás
  • B2-es angol nyelvtudás
  • Telekommunikációs és üzemeltetési ismeretek előnyt jelentenek
  • közgazdaságtani ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítéseÁllásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82535

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen