www.cvonline.hu
Quality & Process Management Specialist (E&Q) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 891168
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • minőség-ellenőrzés megvalósítása, támogatása (pl.: folyamataudit) az operációban és a beszállítóknál/szolgáltatóknál
  • releváns dokumentációk kezelése és ellenőrzése a dokumentum management rendszerben, egyeztetés a dokumentum létrehozójával és tulajdonosával
  • az operatív csoportok OSS-IT-val kapcsolatos támogatása (pl. eTTS csoportok adminisztrációja)
  • részvétel nemzetközi operatív folyamat és minőség irányításával foglalkozó közösségek vagy munkacsoportok munkájában, esetleg ezen csoportok moderálása
  • minőség felülvizsgálata az operatív csoportokkal együttműködve
  • szolgáltatás- és minőségfejlesztő programok beazonosítása végrehajtása
  • a folyamatmenedzsment támogatása (Incident, Problem, Change és Ordering folyamatok)
  • operáció releváns standardok, eljárások, irányelvek kidolgozása és egyeztetése, elősegítve a hatékony irányítást (költség, minőség, mennyiség, projektek, szolgáltatások)
  • folyamat dokumentációk és minőségriportok létrehozása, vizsgálata és standardizálása

Elvárások

  • Microsoft Office programok alapos ismerete (MS Excel, PowerPoint, Word)
  • Projekt menedzsment alapismeretek
  • ITIL ismeretek
  • Csapatjátékos / kommunikativitás
  • Kezdeményező / proaktivitás az új feladatok terén
  • Mobilitás, rövid távú kiküldetés külföldön (Németországban)
  • B2-es német nyelvtudás
  • B2-es angol nyelvtudás
  • Telekommunikációs és üzemeltetési ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82534

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen