www.cvonline.hu
Quality Process Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.03.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 917519
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű autóipar szektorban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- nyomonkövethetőségi rendszer operatív irányítása
-szerelőterületeit érintő PFMEA-k átvizsgálása,ellenőrzése
-RPN számok csökkentése és munkacsoport felügyelete
- leállás-újraindulás feladatok kidolgozása, felügyelete
- ütemezett Layered auditok végrehajtása
- gépátvételek minőségi problémáinak felülvizsgálata
- auditok napi tevékenységek felügyelete

Követelmények
Elvárások:
- felsőfokú szakirányú végzettség
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- 3 év releváns szakmai tapasztalat
- MS Excel/Visual Basic makró-programozási ismeretek
- kiváló problémamegoldó képesség
- jó kommunikációs készség írásban és szóban
- B kategóriás jogosítvány