www.cvonline.hu

Quality Process Engineer-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1321)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.16.
Hirdetés azonosító: 978336

Feladatok:

  • Minőségügyi (0km / warranty) reklamációk kezelése és kommunikálása a vevő és a gyártás felé
  • Együttműködés a társosztályokkal globális szinten (gyártás, fejlesztés, projektvezetők)
  • Első minta dokumentációk összeállításában való aktív részvétel, benyújtása a vevői portálokon
  • Válozás management feladatok kommunikációja a vevővel a portálokon keresztül
  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése / koordinálása
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása, audit eltérések felkövetése
  • Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében
  • A vevővel való munkakapcsolat folyamatos fejlesztése, javítása
  • Jelentések, értékelések, elemzések készítése a management illetve a vevő részére
  • Európán kívüli gyáraink képviselete az európai OEM telephelyek előtt

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO 9001)
  • Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA, PCP)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Önálló és együttműködő munkastílus

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1500 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő elektronikai gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1321-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő