www.cvonline.hu

QUALITY OPERÁTOR (HR7709112X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1188270
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:

Német Partnercégünk több mint 130 éve vezető szerepet tölt be az autóipar piacán. 1500 munkavállalót foglalkoztat, és milliónyi embernek nyújtanak kényelmet és komfortosabb érzést vezetést közben. A piaci helyzetüknek és a folyamatos bővítéseknek köszönhetően, immáron már 9 gyárral büszkélkedhetnek szerte a világban. Elengedhetetlenül fontos számukra, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Mátészalka, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • béren kívüli juttatásra
  • munkakezdés időpontja eltérő
  • kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
  • családias munkahelyi légkörre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • a legyártott termékek ellenőrzése
  • autótükrök és a hozzá tartozó alkatrészek hibáinak megtalálása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • érettségi vagy szakmunkás vagy OKJ-s vagy 8 általános végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • mátészalkai munkába járás vállalása
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • lojális hozzáállás
  • megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

TELEFONON: 06 42/ 510 172, 06 20 / 852 8918

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya