www.cvonline.hu

QUALITY MUNKATÁRS (6627)

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•hasonló munkakörben, minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
•minőségirányítási folyamatokban szerzett releváns ismeretek
•tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•kiemelkedő kommunikációs készség

Személyiségét illetően:
•határozott, megbízható, agilis
•kreatív, jó problémamegoldó, terhelhető
•feladatorientált, önálló döntéshozó és kiváló szervező

Előnyök:
•műszaki végzettség minőségbiztosítási területen

Feladatok:
•munkafolyamatok felügyelete és kiértékelése
•szolgáltatások minőségellenőrzése
•minőségirányítási rendszer működtetése,
•feladatok megszervezése, koordinálása és auditokon való részvétel
•kimutatások, beszámolók készítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.