www.cvonline.hu

Quality Mérnök(customer quality)

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1086705

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként magyarországi munkavégzésre keres tapasztalt munkatársat a következő feltételekkel:
Feladatok:

  • PPAP/APQP készítése, nyomonkövetése
  • Mérőeszköz elemzés MSA
  • SPC mérés, mérőkártya készítés, folyamatszabályozás meghatározás, bevezetés
  • Mérési módszerek meghatározása rajzi követelményekről
  • Control Plan, PFMEA, készítésben részvétel, tartalmi ellenőrzés
  • Visual instruction készítés ellenőrzéshez, gyártáshoz
  • 8D módszer alkalmazásával vevői reklamációk kivizsgálása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Vevői, vagy beszállítói kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Alapvető minőségügyi technikák és eszközök ismerete, használata
  • Utazási hajlandóság

Juttatások:
  • Kiemelt bérezés és ösztönző juttatási rendszer
  • Folyamatos fejlődés, tréningek
  • Karrier lehetőség
  • Adott esetben cégautó
  • Változatos munkakör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, Quality mérnök, Anyagmérnök, Kohómérnök, stb)
  • Fémipari, autóipari vagy műanyagipari tapasztalat

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Pest megye, Komárom – Esztergom megye, Győr – Moson – Sopron megye

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest