www.cvonline.hu

QUALITY MÉRNÖK

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Feladatok:

  • A gyártó soron jelentkező problémák és hibák elemzése
  • A folyamatirányítás és ellenőrzés i folyamat elemzése és fejlesztése
  • Megrendelői igények felmérése, javaslattétel a vizsgálatra
  • ISO TS 16949:2009 minőségirányítási rendszer karbantartása és fejlesztése
  • A minőségirányítási rendszer elemeinek dokumentálása és változásainak nyomon követése
  • Nem megfelelő termékek kezelése
  • Minőségirányítási eredmények ellenőrzése, összegzése, elemzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (mérnök, gépészmérnök)
  • Minőségirányítási vagy folyamatmérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős számítógépes ismeret (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • ISO TS 16949 ismeret
  • Automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő