www.cvonline.hu
Quality Mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.31.
Jelentkezési határidő: 2016.02.06.
Hirdetés azonosító: 966192
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális, piacvezető, könnyűiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk 1 főt az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Szigetszentmiklós)

Feladatok:
Vevői specifikáció / MES beállítás / MO megfelelőségének monitorozása
Mintagyártás friss és visszamérést követő eredményei alapján fresh/aged értékek meghatározásában adatszolgáltatás
Új gépek, illetve új termékek minőségügyi kvalifikációjának levezénylése, kiértékelése, javaslattétel a fejlesztésre
Bejövő áru specifikációk összehasonlításából származó eltérések kimutatása
Címkézésekkel, csomagolással kapcsolatos termék / vevő specifikus utasítások készítése
Reklamációk kezelése, adminisztrációs feladatok ellátása

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- 1,5-3 éves, termelő cégnél szerzett minőségbiztosítási munka/gyakorlati tapasztalat
- 5S, LEAN és Kaizen - nel kapcsolatos tapasztalat
- Csapatjátékos hozzáállás
- Proaktív és kitartó személyiség

Amit kínál a cég:
- Versenyképes fizetés
- Cafatéria
- Multinacionális környezet
- Fejlődési lehetőség