www.cvonline.hu

QUALITY MÉRNÖK

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Feladatok:

  • Folyamat rendellenességek napi szintű kezelése
  • APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek.
  • Belső auditok lefolytatása és a külsős minőségbiztosítási auditok támogatása
  • A területhez tartozó termelési folyamat minőségügyi támogatása, a termék sajátosságainak monitorozása, elemzése, értékelése által
  • Quality dokumentáció, Control Plan, munkautasítások, feljegyzések karbantartása
  • Vevői reklamációk kezelése 8D alapján.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási, villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év gyártó vállalati termelésben szerzett minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
  • ISO TS és APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC eszközök alapos ismerete
  • Belső auditokban jártasság: folyamat, rendszer, termék és layout ellenőrzés
  • Képes a vevői igények felmérésére és minőségbiztosítási eszközökkel a probléma megoldására
  • Microsoft szoftverek  és statisztikai programok (JMP vagy MiniTab) ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő