Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Quality mérnök

Feladatok:

  • A gyártó soron jelentkező problémák és hibák elemzése
  • A folyamatirányítás és ellenőrzés i folyamat elemzése és fejlesztése
  • Megrendelői igények felmérése, javaslattétel a vizsgálatra
  • ISO TS 16949:2009 minőségirányítási rendszer karbantartása és fejlesztése
  • A minőségirányítási rendszer elemeinek dokumentálása és változásainak nyomon követése
  • Nem megfelelő termékek kezelése
  • Minőségirányítási eredmények ellenőrzése, összegzése, elemzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (mérnök, gépészmérnök)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat minőségirányítási vagy folyamatmérnöki területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős számítógépes ismeret (MS Office)

 Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • ISO TS 16949 ismeret
  • Automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő