www.cvonline.hu

Quality mérnök

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Feladatok:

  • Minőségirányítási problémák kezelése
  • A termelési folyamatok teljes körű ismerete, ellenőrzése
  • Együttműködés a termelési mérnökcsoporttal
  • A termelési sorok hibáinak elemzése
  • Mérési eredmények elemzése
  • Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése

 Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Minőségbiztosítás területén szerzett szakirányú végzettség vagy villamos-/gépészmérnöki végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Gyors és motivált munkavégzés
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • ISO/TS, 8D, PPAP, SPC, FMEA ismerete
  • Hasonló munkakörben, gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Helyek Dunavarsány
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő