www.cvonline.hu

Quality Mérnök (supplier quality, customer quality)

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1067016

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként magyarországi munkavégzésre keres tapasztalt munkatársat a következő feltételekkel:
Feladatok:

  • Általános vevői kapcsolattartás
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Termelés és minőségmenedzsment
  • Egyéb minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy Német nyelv tudás
  • Vevői, vagy beszállítói kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Alapvető minőségügyi technikák és eszközök ismerete, használata
  • Fémipari, vagy műanyagipari tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Juttatások:
  • Kiemelt bérezés és ösztönző juttatási rendszer
  • Folyamatos fejlődés, tréningek

Előnyök:
  • Műszaki felsőfokú végzettség (Gépészmérnök, Quality mérnök, Anyagmérnök, Kohómérnök, stb)
  • Francia, vagy Spanyol nyelvtudás
  • Karrier lehetőség
  • Adott esetben cégautó
  • Tényleg változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség (vezető autógyártók és beszállítóik)

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb információk:
Szükséges nyelvtudás: Folyékony német és vagy angol nyelvtudás, írásban és szóban Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron Megye, Komárom-Esztergom Megye, Pest Megye, Budapest, Csongrád Megye, Hajdú-Bihar Megye.