www.cvonline.hu

Quality Manager

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 868472

Autóipari partnerünk részére keresünk tapasztalt Quality Manager kollégát Székesfehérvárra.

Feladatok:

- Beszállítók értékelése és a javítandó szekciók nyomon követése
- A következő tevékenységek véglegesítése, szabványosítása, megvalósítása: áruérkeztetés ellenőrzése, végtermék ellenőrzése, folyamat ellenőrzés, zárolt cikkek intézése
- Reklamációkezelés, valamint a belső, illetve vevő irányába mutatott eltérés javítási folyamatainak nyomon követése
- A releváns folyamatspecifikus szabványok betartása, betartatása
- Vevői igények felvételének biztosítása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Autóipari területen szerzett tapasztalat
- Minimum 5 év gyártó cégnél szerzett tapasztalat
- Vezetői tapasztalat quality területen
- Tárgyalóképes német és kommunikációképes angol nyelvtudás
- Dinamikus személyiség, problémamegoldó képesség, célorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- Felelősségteljes feladatok ellátása
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
- Sikerorientált, energikus, motivált csapat
- Szakmai előrelépési lehetőség internacionális környezetben

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján