www.cvonline.hu

Quality Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.06.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1226777

Autóipari multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Quality Managert.

A Quality Manager legfontosabb feladatai:

  • A minőségbiztosítási osztály minőségügyi koordinátorainak vezetése, a minőségbiztosítási célok meghatározása,
  • Rendszer- és termék minőséggel kapcsolatos kérdések menedzselése a vállalaton belül,
  • Társterületek vezetőivel való szoros együttműködés a szinergiák fokozásáért,
  • A minőségbiztosítással kapcsolatos képzések koordinálása, tervezése,
  • A minőségbiztosítási rendszer állapotának felmérése, karbantartása, fejlesztése, optimalizálása,
  • Rendszerauditokra való felkészülés, és annak lefolytatása,
  • Támogatja és nyomon követi a minőség ellenőrzési mérések tervezési, kivételezési és riportálási folyamatát,
  • Új termék fejlesztése, bevezetése és életútja során biztosítja és nyomon követi a minőségi termék előállítást.

Legfontosabb elvárások a Quality Managerrel szemben:

  • Felsőfokú mérnöki, informatikai, vagy természettudományos végzettség,
  • Autóipari vagy gyógyszeripari területen szerzett 5-7 év szakmai tapasztalat, amelyből 1-2 év vezetői tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelv tudás,
  • Jártasság folyamat-, és szoftver minőség menedzsment területén (TQM, ASPICE, CMMI),
  • Auditori tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség.

Partnerünk versenyképes fizetést, és juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.