www.cvonline.hu

Quality Manager

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.04.
Jelentkezési határidő: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1206186
lejárt

Quality Managert keresünk multinacionális gyártó vállalat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei telephelyére, minőségbiztosítási területen szerzett több éves tapasztalattal.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe.

A Quality Manager legfontosabb feladatai:

  • Minőségellenőrzés teljes körű irányítása,
  • A teljes minőségbiztosítási rendszer működtetése, ellenőrzése és fejlesztése,
  • A vevői reklamációk kezelése helyi, és nemzetközi standardok szerint,
  • A gyártásban felmerülő nem megfelelőségek feltárása és javító intézkedések meghozatala, nem megfelelőségek feltárása, és javító intézkedések meghozatala.

Legfontosabb elvárások a jelentkező Quality Managerrel szemben:

  • Mérnöki végzettség,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Legalább 3-5 éves minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat,
  • Csapatszellem, határozott, magabiztos személyiség,
  • Vezetői készségek.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.