www.cvonline.hu
Quality manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1080419

Svéd tulajdonú, dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • 40 fős üzem tevékenységének szervezése, ellenőrzése
  • A gyártás irányítása, ellenőrzése
  • Üzemi tervfeladatok és célkitűzések megvalósítása
  • Termelési tervek végrehajtása, végrehajtatása
  • Munkafolyamatok folyamatos ellenőrzése
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Kapacitásnövelés elősegítése
  • Folyamatoptimalizálás megvalósítása a termelésben
  • Munkaerő tervezés
  • Minőségi problémák kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Műanyagipari tapasztalatok
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Gyár- vagy üzemegység vezetésében szerzett tapasztal

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.